Ano, doporučujeme!

Každých 40 minut je v Česku ukradeno jedno vozidlo za zhruba 180 tisíc korun. Podle policejních statistik bylo v roce 2012 zcizeno celkem 10 403 automobilů. Jejich počet sice roky klesá, ale ve velikostně srovnatelném Rakousku bylo ukradeno jen okolo tří tisíc aut. Zhruba dvě třetiny odcizených vozů jsou určeny k demontáži na náhradní díly za hranice.

Ke krádežím vozidel dochází nejčastěji na sídlištích, na parkovištích u supermarketů nebo u hotelů a rekreačních zařízení. Stále oblíbené jsou mezi zloději také menší uličky s nedostatečným osvětlením.

Mezi nejoblíbenější ochranu vozů v Česku a ve střední Evropě patří mechanické způsoby zabezpečení, které jsou považovány za nejúčinnější. Překonat zámek řadící páky na ulici je prakticky nemožné. Dalším oblíbeným způsobem zabezpečení je elektronické, tedy například alarm, který dokáže vyvolat značný rozruch, nebo GPS a GSM monitoring.

 

PROČ jsme pro Vás vybrali zrovna zámek MISTER LOCK a v čem je MISTER LOCK jiný a lepší?

Vysoká kvalita zpracování – U ostatních produktů se naši mechanici často potýkají s nízkou kvalitou výrobků, které je nutné před vlastní montáží do vozidla různě „přiohnout“, „přibrousit“ a doupravit, což má vliv na samotnou úroveň zabezpečení, která je v takovém případě přinejmenším diskutabilní. Nutno podotknout, že toto se týká i některých známých výrobců. Naproti tomu zámky Mister Lock jsou vyráběny unikátní technologií s přesností na 1/10mm a není třeba je před vlastní montáží nijak upravovat. Vzhledem k pevnosti použitého materiálu by to ani nebylo možné.

Příznivá cena – Obecně platí, že pokud požadujete top kvalitu zpracování a vysokou úroveň zabezpečení, automaticky to znamená vyšší pořizovací cenu. U výrobce Mister Lock tomu tak není. Díky množství, ve kterém se zámek Mister Lock vyrábí pro všechny země, kde působí (dlouhodobě nejprodávanější zámek řazení v EU), jsou schopni udržet náklady na 1 ks nízko. Vysoká úroveň zpracování a zabezpečení v tomto případě neznamená vyšší cenu.

Mechanické zabezpečení řadící páky MISTER LOCK reprezentuje skutečnou kvalitu mezi zámky řazení na trhu. Je vyvíjen za pomocí unikátního 3D softwaru a je dokonale přizpůsoben na daný model vozidla. Jeho výroba probíhá za pomocí přesné a jedinečné technologie. Je lehce ovladatelný a zamykání probíhá jednoduše bez použití klíče.

Produkt MISTER LOCK má certifikaci TÜV® a také certifikaci 8SD Ministerstva dopravy ČR. Je nositelem mnoha mezinárodních ocenění. Kvalita produkce a systém řízení kvality jsou certifikovány normou ISO 9001:2008.

MISTER LOCK je obchodní značkou pro Českou a Slovenskou republiku a je vyráběn největším výrobcem mechanického zabezpečení v Evropě, společností BearLock. Výrobce, společnost BearLock, má nejdelší historii v oblasti mechanického zabezpečí, v roce 2011 společnost oslavila 30-ti leté výročí založení.

Zamykání MISTER LOCK / BEAR LOCK bylo v roce 2013 nejprodávanějším zámkem řazení v Evropě.