Kariéra

Hledáte práci v oboru auto-moto? Chcete posílit náš tým? Máme pro Vás tyto příležitosti.

Prodejce nových a ojetých vozidel

Co bude vaším cílem:

  • prodej nových i ojetých vozidel
  • výkup vozidel
  • komunikace se zákazníky na vysoké úrovni
  • plnění prodejů dle plánu
  • aktivní přístup k práci

Co od Vás očekáváme:

  • profesionální vystupování, umění vyjednávat,
  • dobré komunikační, prezentační schopnosti,
  • schopnost samostatné práce a rozhodování,
  • ochotu učit se novým věcem,
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office),
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič),
  • reference předchozích zaměstnavatelů.

Výhodou bude:

  • znalost automobilového průmyslu,
  • znalost AJ nebo NJ výhodou (otevírá dveře k zahraničním dodavatelům či obchodním příležitostí v zahraničí).

Co Vám můžeme nabídnout?

  • progresivní finanční ohodnocení,
  • zajímavou, dynamickou a různorodou práci,
  • služební automobil i pro soukromé účely,
  • přátelský pracovní kolektiv, který je připraven pomoci při zaučování i dalších výzvách,
  • možnost dalšího rozvoje – ať už prostřednictvím každodenní praxe nebo dalšího vzdělávání,
  • jazykové kurzy a další benefity (příspěvek na stravování, kulturní akce a sportovní aktivity v rámci firmy),
  • pracovní poměr na dobu neurčitou či možnost OSVČ,
  • termín nástupu ihned nebo dle dohody.

Kontakt:

Hana Daňková, tel.: 770 190 700, Email: recepce@uhcar.cz

Obchodní specialista UH CAR, s.r.o.

  • osobní a telefonická komunikace s firemními zákazníky
  • budování databáze zákazníků
  • poprodejní péče o zákazníka
  • podílet se na marketingových aktivitách
  • komunikace na sociálních sítích

  • příjemné a profesionální vystupování
  • proaktivní přístup k práci
  • orientaci na zákazníka
  • organizační schopnosti
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office – Excel, Word, Outlook)

  • pracovní zkušenost v marketingu/pojišťovnictví/call centrum
  • zájem o automobily
  • znalost AJ nebo NJ
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost grafických programů – Adobe Photoshop či jiné

  • progresivní finanční ohodnocení
  • možnost home office
  • možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
  • neformální a přátelskou atmosféru rodinné společnosti
  • moderní, klimatizované pracovní prostředí
  • stravenky, teplé a studené nápoje zdarma
  • pracovní doba od pondělí do pátku
  • firemní telefon i pro soukromé účely
  • HPP
  • termín nástupu ihned nebo dle dohody

Kontakt:

Automechanik

Co Vás čeká?

  • diagnóza poruch a stavu vozidla
  • opravy a kontroly automobilů pro značky Opel, Citroen, Suzuki a jiných
  • odstraňování závad
  • kontrola technického stavu vozidla
  • montáž doplňků a příslušenství
  • běžné pozáruční opravy vozů
  • pneuservis

Co požadujeme?

  • dokončené vzdělání v oboru automechanik
  • pečlivost, odpovědnost, samostatnost, bezúhonnost
  • ŘP sk. B

Výhodou, ale ne podmínkou bude:

  • praxe mechanika
  • znalost diagnostiky

Co vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí stabilní společnosti s tradicí
  • náborový příspěvek až 20 000Kč
  • zajímavou práci v moderním pracovní prostředí vybaveném pokročilou technikou
  • motivující finanční ohodnocení a výkonností bonus
  • pravidelné odborné školení s certifikací
  • závodní stravování s příspěvkem
  • slevy na veškeré firemní služby a produkty – máme
  • firemní akce
  • Práce na HPP či OSVČ

Kontakt:

Přijímaci technik autoservisu

Pracovní náplň:

  • plánovat a realizovat schůzky se zákazníky servisu
  • provádět záznam požadavků zákazníka a stanovovat rozpis oprav
  • informovat zákazníka o postupu prací
  • zodpovídat za dodržení termínu opravy
  • kontrola provedených prací
  • fakturace a jiná admistravita
  • nabízet doplňkové služby a produkty
  • převzetí / předání vozu zákazníkovi

Vzdělání, praxe:

  • Vzdělání technického směru
  • Praxe v servisu výhodou

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení a výkonností bonus % z marže servisu.
  • slevy na veškeré firemní služby a produkty
  • Práce na HPP na dobu neurčitou
  • nástup 1.1.2020
  • Nástupní mzda 25 000,- Kč brutto