O Vás a vaše vozidlo se postará profesionální tým přijímacích techniků a mechaniků, který používá nejmodernější servisní a diagnostické vybavení. Nabízíme kompletní multibrandový servis všech značek automobilů.

Nabízíme   

Řeším autonehodu

                                                    

 

 
 

Objednávkový formulář

Po vyplnění a odeslání objednávky vás budeme kontaktovat do 24 hodin. Nejedná se o závaznou objednávku servisu, ale o předběžně navržený termín.


Položky označené * jsou povinné.

Proč servisovat u nás?

Máte v tom jasno – dodržujeme normohodiny schválené výrobcem, certifikovaný software zajišťuje průhlednost ceny servisu/zakázky, před zahájením servisu Vám bude sdělena předběžná cena servisního úkonu.

Záruční péče – vyřizování garančních záležitostí může provádět pouze autorizovaný servis, naší prioritou je individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Jsme tu pro Vás – jsme připraveni Vám pomoci nebo splnit jakékoliv Vaše přání.

Precizní práce – zajišťujeme kvalitní opravu karoserie Vašeho vozu; vozidlo bude opraveno do původního stavu. Jen oprava u značkového servisu Vám garantuje kvalitu a záruku provedené práce.

Pohotovost v nouzi – naše servisní asistence je připravena Vám pomoci v nouzi 24hodin, 7 dní v týdnu. Zajišťujeme odtah vozidla do naší opravny. TEL: 608 200 482

Přehled – díky prosklenému servisu má zákazník vždy pod kontrolou, co se děje s jeho vozidlem

Mobilita – nabízíme služby autopůjčovny (opravy po havárii, časově náročný servis, popř. náhradní vozidlo do dodání nového vozidla)

Distributor náhradních dílů – distribujeme originální náhradní díly přímo od výrobce, kvalitní levné díly z druhovýroby Eurorepair  pro ojeté/starší vozidla a jsme prodejním místem společnosti APM Automotive a ACI. Díly dodáváme i s možnosti expres – ráno objednáme, na druhý den dodáme.

Business – pro všechny obchodní partnery máme připravený Obchodní Klub®, zajišťujeme výhodné podmínky pro spolupráci. Více informací na 778 443 381.

Profesionalita – pravidelné školení servisních pracovníků od výrobce s aktualizací technických dat a manuálů zajišťuje perfektní informovanost k technickým řešením v servisním středisku, naši zaměstnanci jsou pravidelně kontrolováni a dodržují nejpřísnější normy kvality dle ISO.

Technologie – nás servis disponuje nejmodernějšími přístroji v oblasti diagnostiky, schválené pro autorizovaný servis jednotlivých značek, disponujeme 3D geometrií, testem tlumičů a brzd. Vlastníme veškeré originální přípravky vč. těch, které jsou dostupné pouze pro značkový servis

Záruky – poskytujeme prodloužené záruky a servisní smlouvy VIP ALL INCLUSIVE pro Vaše vozidlo až na dobu 5 let. Centrum ojetých vozidel poskytuje záruku na ojeté vozidlo až na dobu 36 měsíců bez omezení najetých kilometrů.

Firemní vozové parky – poskytujeme zvýhodněné podmínky servisních služeb pro firmy s vozovým parkem, do programu lze zařadit i vozidla rodinných příslušníků vedení firmy a firemních zaměstnanců. Vedení elektronického spisu servisních prací a kontrola nákladů.

Komfort - nabízíme vyzvednutí a přistavení vozidel do opravy v sídle firmy zákazníka, eventuelně na jiném dohodnutém místě.

A mnohem více! Jsme tu pro Vás, připraveni splnit jakékoliv Vaše přání.

Novinky

Test Suzuki Ignis 4X4 1,2 DualJet Allgrip

Test Suzuki Ignis 4X4 1,2 DualJet Allgrip

Pokud opravdu potřebujete k životu čtyřkolku a máte hluboko do kapsy (anebo za nové auto nechcete utrácet moc peněz), je Suzuki Ignis nejlevnějším vozem s pohonem 4x4 na českém trhu. Fiat Panda je o šedesát tisíc dražší, Dacia Duster o dvacet a Lada Niva, která se kamkoliv mimo těžší terén vlastně ani moc nehodí, se do Česka oficiálně nedováží.

Nová OPEL INSIGNIA Sports Tourer

Nová OPEL INSIGNIA Sports Tourer

Nová generace Insignie přijíždí v praktické verzi, představení proběhne na autosalonu v Ženevě.

Bára Poláková řídí rodinný crossover Suzuki S‑Cross

Populární herečka a zpěvačka Bára Poláková řídí nový Suzuki S‑Cross. Dosud se oddávala jízdě s větrem ve vlasech, s příchodem dcery ovšem změnila priority a dává přednost praktičnosti a univerzálnosti.

Všechny novinky >>