O Vás a vaše vozidlo se postará profesionální tým přijímacích techniků a mechaniků, který používá nejmodernější servisní a diagnostické vybavení. Nabízíme kompletní multibrandový servis všech značek automobilů.

Nabízíme   

Řeším autonehodu

                                                    

 

 
 

Objednávkový formulář

Po vyplnění a odeslání objednávky vás budeme kontaktovat do 24 hodin. Nejedná se o závaznou objednávku servisu, ale o předběžně navržený termín.


Položky označené * jsou povinné.

Proč servisovat u nás?

Máte v tom jasno – dodržujeme normohodiny schválené výrobcem, certifikovaný software zajišťuje průhlednost ceny servisu/zakázky, před zahájením servisu Vám bude sdělena předběžná cena servisního úkonu.

Záruční péče – vyřizování garančních záležitostí může provádět pouze autorizovaný servis, naší prioritou je individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Jsme tu pro Vás – jsme připraveni Vám pomoci nebo splnit jakékoliv Vaše přání.

Precizní práce – zajišťujeme kvalitní opravu karoserie Vašeho vozu; vozidlo bude opraveno do původního stavu. Jen oprava u značkového servisu Vám garantuje kvalitu a záruku provedené práce.

Pohotovost v nouzi – naše servisní asistence je připravena Vám pomoci v nouzi 24hodin, 7 dní v týdnu. Zajišťujeme odtah vozidla do naší opravny. TEL: 608 200 482

Přehled – díky prosklenému servisu má zákazník vždy pod kontrolou, co se děje s jeho vozidlem

Mobilita – nabízíme služby autopůjčovny (opravy po havárii, časově náročný servis, popř. náhradní vozidlo do dodání nového vozidla)

Distributor náhradních dílů – distribujeme originální náhradní díly přímo od výrobce, kvalitní levné díly z druhovýroby Eurorepair  pro ojeté/starší vozidla a jsme prodejním místem společnosti APM Automotive a ACI. Díly dodáváme i s možnosti expres – ráno objednáme, na druhý den dodáme.

Business – pro všechny obchodní partnery máme připravený Obchodní Klub®, zajišťujeme výhodné podmínky pro spolupráci. Více informací na 778 443 381.

Profesionalita – pravidelné školení servisních pracovníků od výrobce s aktualizací technických dat a manuálů zajišťuje perfektní informovanost k technickým řešením v servisním středisku, naši zaměstnanci jsou pravidelně kontrolováni a dodržují nejpřísnější normy kvality dle ISO.

Technologie – nás servis disponuje nejmodernějšími přístroji v oblasti diagnostiky, schválené pro autorizovaný servis jednotlivých značek, disponujeme 3D geometrií, testem tlumičů a brzd. Vlastníme veškeré originální přípravky vč. těch, které jsou dostupné pouze pro značkový servis

Záruky – poskytujeme prodloužené záruky a servisní smlouvy VIP ALL INCLUSIVE pro Vaše vozidlo až na dobu 5 let. Centrum ojetých vozidel poskytuje záruku na ojeté vozidlo až na dobu 36 měsíců bez omezení najetých kilometrů.

Firemní vozové parky – poskytujeme zvýhodněné podmínky servisních služeb pro firmy s vozovým parkem, do programu lze zařadit i vozidla rodinných příslušníků vedení firmy a firemních zaměstnanců. Vedení elektronického spisu servisních prací a kontrola nákladů.

Komfort - nabízíme vyzvednutí a přistavení vozidel do opravy v sídle firmy zákazníka, eventuelně na jiném dohodnutém místě.

A mnohem více! Jsme tu pro Vás, připraveni splnit jakékoliv Vaše přání.

Novinky

Nová OPEL INSIGNIA Sports Tourer

Nová OPEL INSIGNIA Sports Tourer

Nová generace Insignie přijíždí v praktické verzi, představení proběhne na autosalonu v Ženevě.

Bára Poláková řídí rodinný crossover Suzuki S‑Cross

Populární herečka a zpěvačka Bára Poláková řídí nový Suzuki S‑Cross. Dosud se oddávala jízdě s větrem ve vlasech, s příchodem dcery ovšem změnila priority a dává přednost praktičnosti a univerzálnosti.

Všechny novinky >>